  • NAM-04-331
NAM-04-331
advertisement
Manufacturer No:
NAM-04-331
HK JDW NO:
165-NAM-04-331
Package:
Datasheet:
NAM-04-331
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 4A 37.5 uA/ 75 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAM-04-331
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    330pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    4A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Operating Frequency
    60Hz Hz
  • Leakage Current
    37.5μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    41mm
  • Length
    92mm