  • NAP-16-471-DXE
NAP-16-471-DXE
advertisement
Manufacturer No:
NAP-16-471-DXE
HK JDW NO:
165-NAP-16-471-DXE
Package:
Datasheet:
NAP-16-471-DXE
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 16A 50 uA/ 100 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAP-16-471-DXE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2016
  • Capacitance
    470pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    16A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    50μA
  • Current
    16A
  • Filter Type
    Single Phase
  • Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral)
    250V