  • NAP-20-681-DXE
NAP-20-681-DXE
advertisement
Manufacturer No:
NAP-20-681-DXE
HK JDW NO:
165-NAP-20-681-DXE
Package:
Datasheet:
NAP-20-681-DXE
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 20A 75.5 uA/ 150 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NAP-20-681-DXE
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    680pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    20A
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    75.5μA
  • Current
    20A
    250V