  • NBH-10-221-D
NBH-10-221-D
advertisement
Manufacturer No:
NBH-10-221-D
HK JDW NO:
165-NBH-10-221-D
Package:
Datasheet:
NBH-10-221-D
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 10A 25 uA/ 50 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NBH-10-221-D
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    General Purpose
  • Capacitance
    220pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    10A
  • Frequency
    10MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    25μA
  • High Pot
    4000 V
  • Height
    43mm
  • Length
    104mm