  • NBH-10-322-D
NBH-10-322-D
advertisement
Manufacturer No:
NBH-10-322-D
HK JDW NO:
165-NBH-10-322-D
Package:
Datasheet:
NBH-10-322-D
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 10A 0.38 mA/ 0.75mA max
Step5Bar-code shipping tag
NBH-10-322-D
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    General Purpose
  • Capacitance
    3.2nF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    10A
  • Frequency
    10MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    380μA
  • High Pot
    2500 V
  • Height
    43mm
  • Length
    104mm