  • NBH-10-471
NBH-10-471
advertisement
Manufacturer No:
NBH-10-471
HK JDW NO:
165-NBH-10-471
Package:
100
Datasheet:
NBH-10-471
Description:
Power Line Filters AC 1-250 / DC250 10A 50 uA/ 100 uA max
Step5Bar-code shipping tag
NBH-10-471
    Chassis Mount
  • Package / Case
    100
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Capacitance
    470pF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Current Rating
    10A
  • Frequency
    10MHz
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Leakage Current
    50μA
  • High Pot
    4000 V
  • Height
    43mm
  • Length
    104mm