NBN40-L3M-A2-C3-V1
NBN40-L3M-A2-C3-V1
627-NBN40-L3M-A2-C3-V1
Module
10V~30V Inductive Module Zinc Die-Cast Connector Module
In Stock : 999
Share
Please send RFQ, we will respond immediately.
Product Details
Purchasing and Inquiry
NBN40-L3M-A2-C3-V1 Overview
NBN40-L3M-A2-C3-V1 Features
Operating Temperature: -25°C~85°C
Sensing Distance: 1.575 (40mm)
Voltage - Supply: 10V~30V