  • NFZ32BW320HN10L
NFZ32BW320HN10L
advertisement
Manufacturer No:
NFZ32BW320HN10L
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-NFZ32BW320HN10L
Package:
2-SMD, Flat Lead
Datasheet:
NFZ32BW320HN10L
Description:
Ferrite Beads 1210 32ohm 30%
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
NFZ32BW320HN10L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, Flat Lead
  • Weight
    15.989131mg
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    EMIFIL®, NFZ32BW
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    30%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Resistance
    32Ohm
  • Impedance
    32Ohm
  • Max DC Current
    1A
  • Filter Type
    FERRITE BEAD
  • Number of Lines
    1
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    216mOhm
  • Impedance @ Frequency
    32Ohm @ 1MHz
  • Height
    1.7018mm