  • NMP650-KEKE-00
NMP650-KEKE-00
advertisement
Manufacturer No:
NMP650-KEKE-00
HK JDW NO:
495-NMP650-KEKE-00
Package:
Datasheet:
NMP650-KEKE-00
Description:
Quantity:
In Stock : 16130
Step5Bar-code shipping tag
NMP650-KEKE-00
  • Operating Temperature
    -30°C~70°C With Derating
  • Series
    NMP (650W)
  • Size / Dimension
    9.84Lx3.50W x 1.61 H 250.0mmx89.0mmx41.0mm
  • Power (Watts)
    650W
  • Efficiency
    88.5%
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    48V
  • Current - Output (Max)
    5A 20A 5A 20A
  • Voltage - Input
    90V~264VAC 120V~370VDC
  • Voltage - Output 2
    12V