  • NRC06F3304TRF
NRC06F3304TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC06F3304TRF
HK JDW NO:
10881-NRC06F3304TRF
Description:
Thick Film, 3.3MOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
NRC06F3304TRF
    0603
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    3.3MOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V