  • NRC25J103TRF
NRC25J103TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRC25J103TRF
HK JDW NO:
10881-NRC25J103TRF
Datasheet:
NRC25J103TRF
Step5Bar-code shipping tag
NRC25J103TRF
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    330mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.33W
  • Rated Temperature
    70°C