  • NRSN06I4J221TRF
NRSN06I4J221TRF
advertisement
Manufacturer No:
NRSN06I4J221TRF
HK JDW NO:
10881-NRSN06I4J221TRF
Datasheet:
NRSN06I4J221TRF
Step5Bar-code shipping tag
NRSN06I4J221TRF
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    220Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Subcategory
    Array/Network Resistors
  • Power Rating
    60mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.0625W
  • Working Voltage
    50V
  • Size Code
    0612
  • Rated Temperature
    70°C
  • Element Power Dissipation
    0.0625W
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm