  • NTC-T337K10TRDF
NTC-T337K10TRDF
advertisement
Manufacturer No:
NTC-T337K10TRDF
Manufacturer:
NIC Components
HK JDW NO:
10881-NTC-T337K10TRDF
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
330μF 10% 125°C-Max -55°C-Min Tape & Reel Molded
Step5Bar-code shipping tag
NTC-T337K10TRDF
  • Package / Case
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330μF
  • Depth
    4.3mm
  • Height
    2.9mm
  • Length
    7.3mm