  • NTS-1700-248CN
NTS-1700-248CN
advertisement
Manufacturer No:
NTS-1700-248CN
Manufacturer:
MEAN WELL
HK JDW NO:
495-NTS-1700-248CN
Package:
Datasheet:
Description:
Power Inverters 1700W 48VDC 42.5A In, 230VAC Out, CN Socket