  • NTS-3200-212UN
NTS-3200-212UN
advertisement
Manufacturer No:
NTS-3200-212UN
Manufacturer:
MEAN WELL
HK JDW NO:
495-NTS-3200-212UN
Package:
Datasheet:
Description:
Power Inverters 3200W 12Vdc In 320A 230Vac Out Universal Output Socket