  • NTS-450-248CN
NTS-450-248CN
advertisement
Manufacturer No:
NTS-450-248CN
Manufacturer:
MEAN WELL
HK JDW NO:
495-NTS-450-248CN
Package:
Datasheet:
Description:
Power Inverters 450W 230VAC 48V 14A CN Outlet Inverter