  • OA300ST-23003
OA300ST-23003
advertisement
Manufacturer No:
OA300ST-23003
Manufacturer:
Orion Fans
HK JDW NO:
594-OA300ST-23003
Package:
Datasheet:
OA300ST-23003
Description:
3 FAN 230V SMART TRAY HUB SENSOR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
OA300ST-23003
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    20 Weeks
  • Published
    2011
  • Series
    OA300ST
  • Size / Dimension
    17.00Lx8.00W x 1.75 H 431.8mmx203.2mmx44.4mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Fan Tray
  • Voltage - Input
    230VAC
  • Specifications
    Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM
  • Bearing Type
    Ball
  • Height
    44.45mm