  • OA92AP-11-3WB
OA92AP-11-3WB
advertisement
Manufacturer No:
OA92AP-11-3WB
HK JDW NO:
594-OA92AP-11-3WB
Datasheet:
OA92AP-11-3WB
Description:
OA92AP-11-3WB datasheet pdf and AC Fans product details from Orion Fans stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 5
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
OA92AP-11-3WB
  • Operating Temperature
    -4~176°F -20°C~80°C
  • Size / Dimension
    Square - 92mm Lx92mm H
  • Power (Watts)
    6.00W
  • Voltage - Rated
    115VAC
  • Power Rating
    6W
  • Max Power Dissipation
    6W
  • Operating Supply Voltage
    115V
  • Lifetime @ Temp
    60000 Hrs @ 40°C
  • RPM
    1900 RPM
  • Air Flow
    22.0 CFM (0.616m3/min)
  • Noise
    19.0 dB
  • Voltage Range
    80V~130VAC
  • Static Pressure
    0.090 in H2O (22.4 Pa)
  • Height
    92mm