  • OA92AP-22-1WB
OA92AP-22-1WB
advertisement
Manufacturer No:
OA92AP-22-1WB
HK JDW NO:
594-OA92AP-22-1WB
Datasheet:
OA92AP-22-1WB
Description:
OA92AP-22-1WB datasheet pdf and AC Fans product details from Orion Fans stock available at Utmel
Quantity:
In Stock : 12
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
OA92AP-22-1WB
  • Operating Temperature
    -4~176°F -20°C~80°C
  • Packaging
    Box
  • Size / Dimension
    Square - 92mm Lx92mm H
  • Power (Watts)
    13.00W
  • Voltage - Rated
    230VAC
  • Power Rating
    13W
  • Max Power Dissipation
    13W
  • Depth
    26mm
  • Operating Supply Voltage
    230V
  • Lifetime @ Temp
    60000 Hrs @ 40°C
  • RPM
    3000 RPM
  • Air Flow
    35.0 CFM (0.980m3/min)
  • Power Consumption
    13W
  • Noise
    30.0 dB
  • Voltage Range
    160V~260VAC
  • Static Pressure
    0.200 in H2O (49.8 Pa)
  • Height
    92mm