  • OARS1R015JLF
OARS1R015JLF
advertisement
Manufacturer No:
OARS1R015JLF
HK JDW NO:
3719-OARS1R015JLF
Package:
Datasheet:
OARS1R015JLF
Description:
15mOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
OARS1R015JLF
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    40 ppm/°C
  • Resistance
    15mOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    1W
  • Height
    3.05mm
  • Length
    11.18mm
  • Width
    3.18mm