  • OD127-12LBO2A
OD127-12LBO2A
advertisement
Manufacturer No:
OD127-12LBO2A
HK JDW NO:
594-OD127-12LBO2A
Datasheet:
OD127-12LBO2A
Description:
FAN AXIAL 127X38.5MM 12VDC WIRE
Step5Bar-code shipping tag
OD127-12LBO2A
  • Operating Temperature
    -4~167°F -20°C~75°C
  • Size / Dimension
    Square - 127mm Lx127mm H
  • Feature
    Locked Rotor Sensor
  • Voltage - Rated
    12VDC
  • Lifetime @ Temp
    60000 Hrs @ 45°C
  • Voltage Range
    8V~14VDC