  • ONP1.2-12X24
ONP1.2-12X24
advertisement
Manufacturer No:
ONP1.2-12X24
Manufacturer:
PowerFilm Inc.
HK JDW NO:
621-ONP1.2-12X24
Package:
Cells
Datasheet:
Description:
3.3MA@1.2V SOLAR MODULE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ONP1.2-12X24
  • Package / Case
    Cells
  • Mfr
    PowerFilm Inc.
  • Operating Temperature
  • Series
    Wireless Electronics
  • Size / Dimension
    0.945" L x 0.472" W (24.00mm x 12.00mm)
  • Type
  • Voltage @ Pmpp
    1.2 V
  • Power (Watts) - Max
    4 mW
  • Current @ Pmpp
    3.3 mA