  • P12TAJS102MAB1
P12TAJS102MAB1
advertisement
Manufacturer No:
P12TAJS102MAB1
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P12TAJS102MAB1
Step5Bar-code shipping tag
P12TAJS102MAB1
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Weight
    9.00001g
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Through Hole
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Cermet
  • Power Rating
    1W