  • P13LFG222MAB10
P13LFG222MAB10
advertisement
Manufacturer No:
P13LFG222MAB10
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-P13LFG222MAB10
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P13LFG222MAB10
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Mount
    Panel
  • Published
    2009
  • Tolerance
    20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Potentiometer
  • Resistance
    2.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W