  • P13LFR471MAB08
P13LFR471MAB08
advertisement
Manufacturer No:
P13LFR471MAB08
HK JDW NO:
875-P13LFR471MAB08
Step5Bar-code shipping tag
P13LFR471MAB08
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W