  • P13NFQ472KAB08
P13NFQ472KAB08
advertisement
Manufacturer No:
P13NFQ472KAB08
HK JDW NO:
875-P13NFQ472KAB08
Step5Bar-code shipping tag
P13NFQ472KAB08
  • Tolerance
    10%
  • Resistance
    4.7kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W