  • P13PAB103MAB17E
P13PAB103MAB17E
advertisement
Manufacturer No:
P13PAB103MAB17E
HK JDW NO:
875-P13PAB103MAB17E
Step5Bar-code shipping tag
P13PAB103MAB17E
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W