  • P13TAB101MAB17
P13TAB101MAB17
advertisement
Manufacturer No:
P13TAB101MAB17
HK JDW NO:
875-P13TAB101MAB17
Package:
Datasheet:
P13TAB101MAB17
Step5Bar-code shipping tag
P13TAB101MAB17
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.5W