  • P1812R-103KTR
P1812R-103KTR
advertisement
Manufacturer No:
P1812R-103KTR
Manufacturer:
API Delevan
HK JDW NO:
79-P1812R-103KTR
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
P1812R-103KTR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Published
    2012
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    10 μH
  • Max DC Current
    550mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    608mOhm
  • Height
    3.4mm
  • Length
    4.73mm
  • Width
    3.4mm