  • P230-2FC15BR10K
P230-2FC15BR10K
advertisement
Manufacturer No:
P230-2FC15BR10K
HK JDW NO:
860-P230-2FC15BR10K
Package:
Datasheet:
P230-2FC15BR10K
Step5Bar-code shipping tag
P230-2FC15BR10K
  • Tolerance
    ±20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Actuator Type
    Flatted
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Actuator Length
    0.591 15.00mm