  • P260P-D2BF3DB10K
P260P-D2BF3DB10K
advertisement
Manufacturer No:
P260P-D2BF3DB10K
HK JDW NO:
860-P260P-D2BF3DB10K
Package:
Datasheet:
P260P-D2BF3DB10K
Step5Bar-code shipping tag
P260P-D2BF3DB10K
  • Tolerance
    ±10%
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Actuator Type
    Flatted
  • Bushing Thread
    3/8-32
  • Actuator Diameter
    0.250 (6.35mm)
  • Number of Gangs
    2
  • Actuator Length
    0.787 20.00mm