  • P9A2R000FFRW2103ML
P9A2R000FFRW2103ML
advertisement
Manufacturer No:
P9A2R000FFRW2103ML
HK JDW NO:
875-P9A2R000FFRW2103ML
Package:
Datasheet:
Description:
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 1/40W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (9.5 X 24.6mm) Pin Panel Mount/Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
P9A2R000FFRW2103ML
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Mount
    Panel, Through Hole
  • Published
    2016
  • Tolerance
    20%
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    100°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
Hot Sales in Thermal
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%
JC22S 1K 0.5%