  • PA0511.221NLT
PA0511.221NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA0511.221NLT
HK JDW NO:
664-PA0511.221NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 6400
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA0511.221NLT
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~130°C
  • Series
    PA0511NL
  • Size / Dimension
    0.402Lx0.276W 10.20mmx7.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    130°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Current Rating (Amps)
    25A
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    7mm
  • Current Rating
    25A
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    220nH
  • DC Resistance (DCR)
    0.39mOhm
  • Max DC Current
    25A
  • Current - Saturation
    33A
  • DC Current
    25A
  • Height
    4.96mm
  • Height Seated (Max)
    0.195 4.96mm
  • Length
    10.2mm
  • Width
    7.0104mm