  • PA4301.473NLT
PA4301.473NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4301.473NLT
HK JDW NO:
664-PA4301.473NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4301.473NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4301.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.283W 7.20mmx7.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    745mA
  • Inductance
    47μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    234mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm