  • PA4309.333NLT
PA4309.333NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4309.333NLT
HK JDW NO:
664-PA4309.333NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4309.333NLT
  • Shielding
    Unshielded
  • Current Rating
    6.2A
  • Inductance
    33μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    135mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Height Seated (Max)
    0.276 7.00mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C