  • PA4336.222NLT
PA4336.222NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4336.222NLT
HK JDW NO:
664-PA4336.222NLT
Datasheet:
PA4336.222NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4336.222NLT
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4336.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±30%
    1 (Unlimited)
  • Current Rating (Amps)
    1.85A
  • Inductance
    2.2μH
  • DC Resistance (DCR)
    52mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Current - Saturation
    3.4A
  • Height Seated (Max)
    0.079 2.00mm