  • PA4340.201ANLT
PA4340.201ANLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4340.201ANLT
HK JDW NO:
664-PA4340.201ANLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4340.201ANLT
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    PA4340.XXXANLT
  • Size / Dimension
    0.224Lx0.205W 5.70mmx5.20mm
  • Tolerance
    ±20%
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    18A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    200nH
  • DC Resistance (DCR)
    2.8mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    24A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm