  • PA4341.471ANLT
PA4341.471ANLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4341.471ANLT
HK JDW NO:
664-PA4341.471ANLT
Datasheet:
PA4341.471ANLT
Description:
Quantity:
In Stock : 3926
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA4341.471ANLT
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    PA4341.XXXANLT
  • Size / Dimension
    0.280Lx0.260W 7.10mmx6.60mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Current Rating (Amps)
    18A
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    Shielded
  • Number of Functions
    1
  • Inductance
    470nH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    4mOhm Max
  • Inductor Application
    POWER INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    20A
  • Case/Size Code
    2826
  • Rated Current-Max
    18A
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm