  • PA4341.471NLT
PA4341.471NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4341.471NLT
HK JDW NO:
664-PA4341.471NLT
Datasheet:
PA4341.471NLT
Description:
Quantity:
In Stock : 1058
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA4341.471NLT
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
    Nonstandard
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4341.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.299Lx0.272W 7.60mmx6.90mm
  • Tolerance
    ±20%
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Molded
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 13 Inch
  • Shielding
    YES
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    17.5A
  • Inductance
    470nH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    4.2mOhm Max
  • Inductor Application
    POWER INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    26A
  • Case/Size Code
    3027
  • Height Seated (Max)
    0.118 3.00mm