  • PA4344.472ANLT
PA4344.472ANLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4344.472ANLT
HK JDW NO:
664-PA4344.472ANLT
Datasheet:
PA4344.472ANLT
Description:
Quantity:
In Stock : 640
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PA4344.472ANLT
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Series
    PA4344.XXXANLT
  • Size / Dimension
    0.701Lx0.665W 17.80mmx16.90mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    28A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    4.7μH
  • DC Resistance (DCR)
    4.5mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    29A
  • Height Seated (Max)
    0.276 7.00mm