  • PA4546.152NLT
PA4546.152NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4546.152NLT
HK JDW NO:
664-PA4546.152NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA4546.152NLT
Step5Bar-code shipping tag
PA4546.152NLT
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    PA4546.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.175Lx0.160W 4.45mmx4.06mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    3A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    1.5μH
  • DC Resistance (DCR)
    63.3mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4A
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm