  • PA4547.562NLT
PA4547.562NLT
advertisement
Manufacturer No:
PA4547.562NLT
HK JDW NO:
664-PA4547.562NLT
Package:
Nonstandard
Datasheet:
PA4547.562NLT
Description:
Quantity:
In Stock : 1894
Step5Bar-code shipping tag
PA4547.562NLT
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    PA4547.XXXNLT
  • Size / Dimension
    0.138Lx0.126W 3.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Type
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    1.7A
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    5.6μH
  • DC Resistance (DCR)
    318mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    2.3A
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm