  • PCAQ7060MW-132
PCAQ7060MW-132
advertisement
Manufacturer No:
PCAQ7060MW-132
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PCAQ7060MW-132
Description:
1.3kΩ@100MHz -25℃~+125℃ 125VAC 21mΩ 125V 2 2.5A 125V SMD,7x6x3.8mm Common Mode Filters ROHS