  • PSCLAQ0905-250N
PSCLAQ0905-250N
advertisement
Manufacturer No:
PSCLAQ0905-250N
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PSCLAQ0905-250N
Package:
Datasheet:
Description:
25uH@100kHz 600Ω@100kHz -25℃~+105℃ 80VAC 160mΩ 80V 2 1A 80V SMD,9.2x6x5mm Common Mode Filters ROHS