  • PDMCAT18107-153MLB
PDMCAT18107-153MLB
advertisement
Manufacturer No:
PDMCAT18107-153MLB
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PDMCAT18107-153MLB
Package:
Datasheet:
Description:
15mH@1kHz -25℃~+105℃ 1.5kVAC 80mΩ 1.5kV 2 3.5A 600V@AC,3secs Plugin Common Mode Filters ROHS