  • PDMCAT18107-303MLB
PDMCAT18107-303MLB
advertisement
Manufacturer No:
PDMCAT18107-303MLB
HK JDW NO:
16205-PDMCAT18107-303MLB
Description:
30mH@1kHz -25℃~+105℃ 1.5kVAC 150mΩ 1.5kV 2 2.5A 1.5kV@AC,3secs Plugin Common Mode Filters ROHS