  • PDMFAT22148D-103MLB-4P
PDMFAT22148D-103MLB-4P
advertisement
Manufacturer No:
PDMFAT22148D-103MLB-4P
HK JDW NO:
16205-PDMFAT22148D-103MLB-4P
Description:
10mH@1kHz -25℃~+105℃ 1.5kVAC 80mΩ 1.5kV 2 6A 1.5kV@AC,3secs Plugin Common Mode Filters ROHS