  • PCH1H820MCL1GS
PCH1H820MCL1GS
advertisement
Manufacturer No:
PCH1H820MCL1GS
HK JDW NO:
555-PCH1H820MCL1GS
Package:
Datasheet:
PCH1H820MCL1GS
Description:
Cap Aluminum Polymer 82uF 50VDC 20% (10 X 8mm) SMD 0.034 Ohm 1600mA 4000h 135°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
PCH1H820MCL1GS
  • Tolerance
    20%
  • Voltage
    50VDC