  • PDMCAT221413-502MLB
PDMCAT221413-502MLB
advertisement
Manufacturer No:
PDMCAT221413-502MLB
Manufacturer:
PROD Tech
HK JDW NO:
16205-PDMCAT221413-502MLB
Package:
Datasheet:
Description:
5mH@1kHz -25℃~+105℃ 1.5kVAC 28mΩ 1.5kV 2 9.5A 1.5kV@AC,3secs Plugin,28x18.5mm Common Mode Filters ROHS