  • PIS2816-561M-04
PIS2816-561M-04
advertisement
Manufacturer No:
PIS2816-561M-04
HK JDW NO:
3540-PIS2816-561M-04
Step5Bar-code shipping tag
PIS2816-561M-04
  • Type
    Parameter
    Select All
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.62GOhm
  • Rated Current-Max
    0.23A
  • Inductance-Nom (L)
    560 µH
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
    FERRITE
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Test Frequency
    0.001MHz